لوازم جانبی خودرو

ترتیب نمایش:

لوازم جانبی خودرو

همانطور که همه ی ما می‌دانیم متاسفانه در خودروهایی مثل پراید، 405 و به طور کلی ماشین‌های ایرانی،  سطح امنیت بسیار پایین است. از طرفی با توجه به بالا بودن قیمت ماشین‌هایی  که ایمنی مطلوبی دارند، بسیاری از افراد ناچارند به خودروهای وطنی رضایت  بدهند. اما همیشه هم اینطور نیست که در اتفاقاتی مثل سرقت، تنها سازنده  مقصر باشد. خب، پس با این تفاسیر است بهتر است از راه‌های جانبی کارمان را  راه بیندازیم و سرمایه خود را سفت بچسبیم!

 قفل پدال، یک ابزار مناسب برای جلوگیری از سرقت خودرو

یکی  از اهداف اصلی قفل پدال این است که سارق برای اینکه بتواند قفل را باز  کند، خم شده و تمرکز خود را روی باز کردن آن بگذارد. در این حالت سارق  متوجه نزدیک شدن افراد و محیط اطراف نخواهد شد و همین مورد یک عامل  بازدارنده مهم برای سارقان خواهد بود. این ابزار با قفل کردن پدال ها حرکت  خودرو را مختل می‌کند و جلوی سرقت را می‌گیرد. اگرچه متاسفانه اکثر افراد  به علت زمان بر بودن و دشوار بودن نصب، از این ابزار صرف نظر می‌کنند اما  این قفل یک راه حل خیلی خوب برای جلوگیری از سرقت خودرو می‌شود.

قفل فرمان، راهی برای ضد سرقت کردن ماشین با کمترین هزینه

با زدن قفل فرمان به راحتی می‌توانید ضریب امنیتی خودرو رو بالا  ببرید. کار سختی هم نیست. فقط کافیست یک سمت آن را با فرمان خودرو تنظیم  کنید و سمت دیگر آن را بکشید تا به قسمت روبه رویی فرمان برسد. البته باید  گفت اصولی بستن قفل فرمان نکته مهم و قابل توجهی در ضد سرقت کردن ماشین  است. زیرا با بستن نادرست قفل، کار سارق راحت‌تر شده و با فشار یا باز کردن  غربیلک فرمان، قفل را از کار می‌اندازد. حالا که حرف از قفل فرمان شد بد  نیست بگوییم حتماٌ هنگام خرید، قفلی را انتخاب کنید که از فولاد ساخته شده  باشد. این قفل ها را معمولاً از سنگین بودن آن ها می‌توان تشخیص داد. سنگین  بودن قفل فرمان به معنی مقاومت بالای آن در برابر ضربه خواهد بود.

دسته‌بندی