حمایت از کسب و کارهای تازه تاسیس

این  روزها کسب و کارهای اینترنتی پاسخگوی بسیاری از نیازهای جدید ما هستند، در  دنیای پر شتاب کنونی هر روز راه‌حل جدیدی برای سرعت بخشی به کار و زندگی  روزمره ما پدید می‌آید. در مورد خدمات جدید اینترنتی و کسب و کار مجازی، می توان گفت: باید از راه‌هایی که موجب کاهش هزینه و افزایش رفاه مردم می‌شود، استقبال کرد.

با  توجه به رشد تکنولوژی و هزینه های بالای راه اندازی دفترکار، اعم از اجاره  محل شرکت و هزینه تجهیزات اداری و نیروی کار مقیم، امروزه شرکتها و افراد  زیادی مایل به راه اندازی دفتر کار خود به صورت مجازی می باشند، دفتر  کار مجازی به عنوان پدیده ای نوظهور در دنیای کسب و کار چند سالی است به  ایران نیز راه یافته است. فروشگاه های  اینترنتی موجب حذف واسطه‌ها و توسعه عدالت اقتصادی می‌شود. 

ما بر اساس راحتی و آسایش هم وطنانمان بر آن شدیم تا یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی و محصولاتی باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نماییم.

که در صورت حمایت هم وطنانمان به حول قوه الهی سایت را گسترش داده و محصولات متنوع تر و مناسبتری ارایه می نماییم.

همواره شعار ما رضایت مندی مشتری می باشد.

راستی عزیزانی که شک و تردید دارن شرکت ما در صنعت و معدن ثبت و دارای نماد اعتماد الکترونیک یا همان اینماد می باشد که با کلیک کردن روی نماد وارد سایت معدن و تجارت شده و اطلاعات ما را مشاهده می کنید پس اصلا نگران نباشید و با خیال راحت و آسوده خرید انجام دهید.

همچنین درگاه پرداخت ما هم دارای نماد معتبر بانکی می باشد که باز هم با کلیک کردن روی آن از صحت و اصل بودن آن اطمینان حاصل خواهید کرد.

این دو نماد در پایین سایت (footer) قابل مشاهده می باشد.

پس از هموطنانمان خواهشمندیم ما را حمایت کنند.

کانالهای ارتباطی ما :

تلگرام و اینستاگرام : @bonardasht_pooshak

ایتا: @bonardasht

از شما عزیزان سپاسگذاریم